3 LATA Blondynki Tańczącej z Wilkami

O mnie

Witajcie w moim świecie.

Jestem blondynką po przejściach.

Po 11 latach odeszłam od alkoholika. Uczę się żyć od nowa. Wyciągam wnioski i analizuje.

Spłacam długi, poznaję nowych ludzi, odnajduje dawno zapomnianych przyjaciół.

Naiwna, stanowcza, równie silna co słaba, krótko mówiąc – Inteligentna Blondynka.  A na pewno kobieta po przejściach, która wierzy że najgorsze już za nią.

Jestem: pisarką, handlowcem i wolną kobietą.

Byłam: "aktorką", "dziennikarką", „żoną alkoholika”

Będę: jeszcze bardziej szczęśliwa...

Czasem przypominam: Samotną wilczycę, która wędruje poszukując odpowiedzi na setki pytań. Innym razem małą sowę, która uczy się latać i żyć.

Pisze o uczuciach, emocjach, życiu, relacjach między ludzkich, o nich i o nas.

Ufam, że to moje blondyńskie filozofowanie, będzie wam drogowskazem.

Milej lektury

spiskownik@wp.pl

 C:\fakepath\61eea5862d.jpg

 

Ps.

Treści zapisane na blogu stanowią zapiski moich uczuć, emocji, przeżyć i przemyśleń. Blog ten jest moim internetowym pamiętnikiem.

 

Wobec powyższego, a także mając na względzie swoje dobre imię i stan psychiczny nie wyrażam zgody na krytykowanie postaw a jedynie sensu notatki. jednocześnie informuję, że wszelkie uwagi dotyczące strony można zgłaszać wyłącznie w formie emailowej ewentualnie komentarza do konkretnej notatki.  kontakt telefoniczny lub osobisty będzie traktowany jako nękanie i zastraszenie a co za tym idzie pociągnie za sobą konsekwencje prawne.

zgodnie z przysługującym mi prawem a powołując się na ustawy o prawach autorskich oraz przetwarzaniu danych osobowych ... 

Jako jedyny i wyłączny administrator niniejszej strony nie wyrażam zgody na przetwarzanie moich danych osobowych ani treści zawartych na tymże blogu www.spiskownik.bloog.pl w tym kopiowanie treści, drukowanie, zapisywanie treści oraz wykorzystywanie w jakikolwiek inny sposób.

 

Każdorazowe wykorzystanie  treści, materiałów, tekstów zdjęć, cytatów i sentencji wymaga pisemnej zgody z własnoręcznym podpisem administratora, w tym wypadku moim. A naruszenie niniejszego postanowienia pociąga za sobą skutki prawne. sadem właściwym do rozstrzygania jest są właściwy dla administratora.

W sprawach nieuregulowanych i w razie pytań zapraszam do kontaktu telefonicznego lub emailowego spiskownik@onet.eu

Z poważaniem

Barbara J.